ارسال مقاله

ارسال مقاله

برای ارسال مقاله نیاز به ثبت‌نام و ورود به سامانه است.

چک‌ لیست آماده‌سازی برای ارسال مقاله

به‌عنوان مرحله‌ای از روند ارسال مقاله ، لازم است که نویسندگان از مهیا بودن اقلام مختلف برای ارسال مقاله اطمینان حاصل کنند. برای این کار لازم است که اقلام موجود در چک‌لیست زیر را بررسی نموده و در صورت مهیا بودن جلوی آن تیک بزنند.

* مقالات ارسالی به نشریه نباید قبلا در نشریه‌های دیگر به چاپ رسیده باشند. مقاله‌های ارایه شده در کنفرانس‌ها و مجامع علمی از این قاعده مستثنی هستند و مانند مقاله‌های دیگر ارزیابی شده و در صورت تایید منتشر خواهند شد.

* در صورت عدم دریافت پاسخ از طرف نویسندگان برای اصلاح موارد ذکر شده در داوری مقاله یا بازپس گرفتن مقاله پس از ارسال به داوری یا مشخص شدن ارسال مقاله بصورت همزمان برای مجله دیگر و همچنین عدم پرداخت هزینه پس از پذیرش مقاله، اسامی نویسندگان بدلیل اتلاف وقت داوران محترم و کادر نشریه، در لیست سیاه قرار می گیرد تا مقاله ای از این نویسندگان دریافت نگردد بلکه از تکرار موارد مشابه در آینده جلوگیری شود.

* فرایند بررسی اولیه و داوری و اعلام نتیجه رد یا پذیرش مقاله به نویسنده حداکثر 1 هفته زمان خواهد برد.

* روند بررسی مقاله بصورت کاملا محرمانه صورت می گیرد و هیچ شخصی غیر از نویسندگان و داوران هیچگونه اطلاعی از محتوای اثر ارائه شده تا زمان نشر حاصل نمی کنند. تصمیم نهایی در مورد نسخه اولیه تماما به عهده داوران است و هیچ گونه عامل خارجی در این تصمیم تاثیری ندارد. در موارد وجود اختلاف نظر بین داوران همسان، تصمیم قبولی یا رد نهایی توسط داور سوم یا هیات تحریریه گرفته می شود.

 

راهنمای نویسندگان

پژوهشگران گرامی جهت ارسال مقاله به نشریه پژوهش های کاربردی در مدیریت و علوم انسانی می بایست فایل مقاله را مطابق فایل راهنمای نگارش مقالات نشریه آماده نموده و سپس از طریق ایمیل jarmh.s.q@gmail.com اقدام به ارسال مقاله فرمائید.

در هنگام ارسال مقاله نیازی به پرداخت هزینه نیست؛ داوری مقالات بدون دریافت هزینه می باشد.

بیانیه محرمانگی

* اطلاعات شخصی نویسندگان مقالات برای تمامی افرادی که به  آن دسترسی دارند مانند سردبیر، اعضای هیات تحریریه و مدیر اجرایی نشریه و سایر عوامل فعال (غیر از نویسنده مربوطه) مانند داوران، مشاوران ، ویراستار و ناشر امانت دار می بایست کاملاً محرمانه بوده و در هر زمانی از آن محافظت شود.

* نشریه در رد یا قبول، ویرایش، تلخیص یا اصلاح مقاله­ های پذیرش شده آزاد است و از بازگرداندن مقاله‌های دریافتی معذور است.

* در صورت استفاده از مطالب دیگران، منبع مورد نظر  با شماره و اطلاعات کامل منبع مذکور ارجاع داده شود.

* مسئولیت صحت و سقم مطالب مقاله به لحاظ علمی و حقوقی و مسئولیت آراء و نظرات ارائه شده به عهده نویسنده‌ی مسئول مکاتبات است و چاپ مقاله به معنی تأیید تمام مطالب آن نیست.